| DoamnaGasca a întrebat:

Am o problema, părinții mei nu îmi prea suporta iubitul. Adică nici eu nu il prea mai suport uneori dar il accept așa cum este el, problema este ca tata mi-a luat telefonul și a vorbit cu el și am citit puțin din Conversația aceea și mi-a venit sa îmi bag capul in pământ, este așa de stânjenitor pentru ca iubitul meu credea ca vorbește cu mine și au discutat despre sex. Și i-a cerut și poze cu mine goală deși eu nu i-am dat niciodată. In fine, s-au certat și iubitul meu l-a m-a blocat. Ma simt groaznic pentru părinții mei dar și pentru iubitul meu, nici nu știu dacă sa îi mai zic iubit! Ce părere aveți? M-am gândit sa îmi cumpăr alt telefon de care ei sa nu afle și sa vorbesc cu el de pe el in caz in care printr-o minune vrea sa mai vorbească cu mine. In fine dacă vreți mai multe detalii scrieți-ne in privat.

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

In momentul in care care esti îndrăgostită nu mai vezi lucrurile care ar trebui sa iti ridice niste semne de întrebare, de aceea e bine sa te bazezi pe ce spun cei apropiați pentru ca nu iti vor decat binele. Da este adevarat ca tatăl tau a fost cam invaziv, dar pe baza experienței de viață ia întins o capcana simplă in care a cazut ușor. Relația cu el nu pare sa aduca nimic bun si cum toate telefoanele fac poze, nu cred ca vrei sa te muti in alt oras si la alta școală pentru ca toti au vazut poze cu tine in tatele goale sau mai rau. E clar, un partener care iti cere asta dupa putin timp nu e un partener de încredere

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ii cam pervers iubitul tău big grin

| Iote a răspuns:

Daca nici tu nu il mai suporti, de ce stai cu el? Nu te obliga nimeni. Din contra.
Iar tatal tau probabil i-a scris, nu au vorbit, daca ai putut citi dialogul lor. Ei bine, din moment ce iubitul ti-a cerut fotografii cu tine goala, ar trebui sa te intrebi ce figura urata vrea sa-ti faca. Vrei sa-ti faci singura probleme?

| Marius22222222222 a răspuns:

Vrei sa iti amintesc eu treaba cu iubirea?

| DoamnaGasca explică (pentru Marius22222222222):

Nu mersi...

| Marius22222222222 a răspuns (pentru DoamnaGasca):

Aha. Asa ziceam. Si eu

| mdc98 a răspuns:

" părinții mei nu îmi prea suporta iubitul. Adică nici eu nu il prea mai suport uneori " laughing.