| Dolodolo a întrebat:

Ce credeti de fetele de pe net care tot trag de timp si nu se intalnesc nici dupa 3 luni de vorbit pe net, pe site, in telefon? Ce parere aveti? Se vor intalni cu baietii pe care-i tin la distanta de ele sau nu vreodata?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde si de om, unele fete se intalnesc altele nu.

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Poate fac asa pentru ca persoana cu care vorbeste nu le place si incearca sa traga de timp pentru a nu-l jigni pe tip sau poate nu sunt sigure pe ele si trag de timp pentru a mai modifica ceva la aspectul lor fizic...

| loolaa13 a răspuns:

Lυa cred ca are dreptate, insa nu toate fetele sunt asa...Gandeste-te si tu! Cunosti o persoana pe internet, la telefon, nu stii cine se ascunde in spatele unei poze frumoase. De unde ai incredere sa te intalnesti cu persoana respectiva? Sincer eu m-as duce, pentru ca sunt mai obraznica, mai nabuna cum s-ar zice, dar nu toate sunt asa. Unora le este frica...

| euionutz a răspuns:

Continua sa te masturbezi in fata calculatorului ...nu le cauta personal...cine stie poate nu le plac obiceiurile tale!

| Lυα a răspuns:

Sincer...rar!

si dupa parerea mea fetele acelea sunt fake! laughing adica. au poze cu altcineva.hee hee in general se observa. laughing dar daca tot trag atat de timp...si nu dau nici macar un web... e clarhee hee!

oh go on urasc oamenii astia. straight face

funda?batting eyelashes