| elinara a întrebat:

Ce parere aveti intr-un cuplu conteaza ff mult frumusetea? ex. daca el/ea e frumos ori nu?

Răspuns Câştigător
| Stepbystep a răspuns:

Raspunsul este simplu: Uita-te la bunicii tai. Mai sunt frumosi? Nu mai sunt. Dar inca sunt impreuna.

3 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Eu sunt de ideea ca in dragoste frumusetea si varsta nu conteaza. daca o persoana e frumosa ca,caracter, e mult mai bine, penreu ca frumusetea e trecatoare dar daca o persoana e buna o sa fie pentru totdeauna.

| Annemari3 a răspuns:

Pentru mine nu a contat niciodata frumusetea...cea ce ai in suflet, caracterul si mai ales iubirea astea sunt lucrurile importante.

| RoOcxi a răspuns:

Frumusetea nu conteaza, ci cea ce ai in interior.sufletul; x.