| zUzUkidoO a întrebat:

Buna TPU`! Ce parere aveti despre firma de cosmetice" Lady's"? Este cineva reprezentant? Daca da`, spuneti-mi cum sunt produsele si daca se primesc cadouri. Multumesc anticipat`!

Răspuns Câştigător
| alecsutza16 a răspuns:

Buna! Eu iti spun ca nu prea sunt bune cele de Lady's am auzit foarte multa lume ca nu prea sunt bune cosmeticile de acolo.Eu sunt reprezentant Avon din luna Decembrie si sunt foarte multumita si multa lume imi spune ca sunt multumite de produsele cosmetice de la Avon. Sper sa-ti fiu de folos.