| Bombonik_4934 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? Dau Fundita pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Buna.Parerea mea e ca este o cantareata destul de buna.Este foarte iubita, si foarte talentata. Dupa cum ai vazut are si multe premii.
Asta este tot ce pot spune! Pa-Pa love struck

| SalutTpu a răspuns:

Sincer eu nu cred nimic despre ea.Dar recunosc imi place cum canta

| ArinaMK a răspuns:

Nu exista cel mai bun raspuns...
fiecare are parerea sa...

| Dope a răspuns:

Paiii...E o cantareata destul de buna, dar faptul ca a ajuns la spital drogata, unii fani n-o mai iubesc (inclusiv si eu:-P)PA

| AlexandraPunct a răspuns:

Buna! mie imi placea de miley dar am aflat multe despre ia coecteazzzama ca s aiti spun mei multe pe alexutza_bombonica2010@yahoo.com