| Veromi321 a întrebat:

Ce parere aveti despre omul care niciodata nu trece neobservat? (Fie ca e pe strada, in mijloacele de transport, intr-un magazin, etc). Cel mai corect si complex raspuns primeste funda happy

2 răspunsuri:
| Loola_9927 a răspuns:

De obicei, e omul acela care e bine îmbrăcat, rafinat, cu bun gust și carismatic. Puțin gălăgios, dar nu chiar obraznic sau nesimțit. Probabil că e cel care după o întâlnire sau o simplă privire, te face să te gândești nu numai la cum se comportă el, ci și la cum te-ai comportat tu în jurul său. E genul de om la care tânjim în ascuns. E "alfa" unui grup, adesea născut pentru a conduce. Totuși, are și părțile lui rele : nu e cel căruia îi pasă de cum te simți tu, vorbește adesea doar despre propria persoană, e egoist, orgolios sau fără sentimente. Nu e persoana sensibilă la care te gândești. Nu ține mult prietenii lângă el, din dorința de a evolua. Atenție! Deși te poate duce în al 9-lea cer, e o chestiune de timp, e o persoana periculoasă, e riscant să stai pe lângă ea.

| Veromi321 explică (pentru Loola_9927):

Atunci inseamna ca e un om destul de rau daca are atatea parti rele...