| andreutsza98_1500 a întrebat:

ce stiti mai exact despre experimentul philadelphia\? nu vreau luat de pe wikipedia sau altele. vreau sa imi spuneti voi parerea voastra proprie despre acest experiment. vreau sa stiu mai multe...

Răspuns Câştigător
| robertciclism a răspuns:

Nu cred ca este posibil ca atunci sa se fi intamplat intr-adevar asa cum se zvoneste. Pur si simplu s-a intamplat ceva, dar nu la scara povestita si inventata de unii. Au murit oameni probabil... Era o chestie fanatica, asa cum si Hitler visa sa aiba o armata din superoameni...