| Veromi321 a întrebat:

Ce pot face cu un laptop vechi dar functional, care tocmai a "implinit" 8 ani anul acesta. Am incercat pe la service, nu vor sa-l ia pentru ca e vechi. Atunci, ce as putea face cu el si sa iau si ceva bani pe el? Ca pe gratis toata lumea vrea. happy Un raspuns bun primeste funda!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Il poti vinde pe site-urile cu anunturi, la un pret acceptabil. Si eu am luat un model din 2007, iar pentru nevoile mele e arhisuficient.
Pe acele site-uri pui o descriere cat mai completa si reala, un pret corect si trebuie sa gasesti intr-o zi si un cumparator. E nevoie de rabdare si de o oferta cu un pret care sa reflecte calitatea produsului.