| Miss25JK a întrebat:

Buna TPU,

Ce preferati? Sa locuiti in chirie si sa aveti un ban deoparte, sau propriul imobil cumparat cu cash, excludem ratele, bancile, etc?
Argumentati va rog

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa tii banii de un apartament deoparte e o idee foarte prosta. Banii tinuti in banca sunt mancati de inflatie.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa am eu locul meu apartamentul meu sa rup patul meu cu gagici faine

| DonEduardo a răspuns:

As prefera sa am propriul meu imobil, sa nu trebuiasca sa fiu chiriasul unui hraparet.

| LostForForever a răspuns:

Sunt mulțumit la chirie plus ce-mi rămâne pun deoparte mereu nu dau bani pe țigări alcol și alte rahaturi îi strâng pe toți poate intr-o zi îmi vor trebuie și atunci voi fi pregătit săi dau pe ceva ce contează și merita acei bani atâta