| Mămăruţa10 a întrebat:

Ce parere aveti de bancile online? Voi va incredeti in ele? Argumentati-va raspunsul.Multumesc! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandru643 a răspuns:

Salut,Mămăruţa10 eu ma folosesc de solidtrustpay, payza de ceva timp banii mei sint in siguranta, numai ca depinde de transfer de acum una ea mai mult % la punere si alta la scoatere. Tias recomanda sa folosesti, aproape majoritatea companii lucreaza cu aceste online bancking. Succes... happy

3 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Mie nu mi se par de incredere

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
In Banci ca sa transfer o suma sau sa platesti online o suma desigur ca au o securitate sa nu iti fure multe lucruri de aceea chiar si hakeri, hoti, etc. Ca sa fure trebuie sa il insele ca sa ii extraga suma de bani.

| daηă a răspuns:

Nu mă încred în magazinele online, mai ales în băncile online. Sunt atâția hackeri care îți pot fura banii cu ușurință...