| kikidulcik a întrebat:

Ce sunt aia niste interlopi?

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

De regula sunt niste maimute oparite,sa le spunem gorile, care practica activitati in afara legi si care cred ca l-i se cuvine orice pe pamantul asta. Evita sa ai de-a face cu astfel de scame chiar daca la prima vedere par ca niste oameni normali si bine intentionati, ghici ce?! nu sunt.Nu incerca sa le explici ceva, stiu eu.orice.multi dintre ei sunt analfabeti,(taranoi prosti gramada). si risti sa te ia la omor.Numai bine!

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Care desfășoară o activitate nelegală, suspectă. Care are o reputație proastă; rău famat, dubios, suspect, deocheat. Care are o reputație rea.