| Andrutzikka a întrebat:

Bună TPU!Chiar nu ştiu ce să aleg între laptop şi tabletă. Recent o să îmi fac o nouă cameră şi nu aş vrea calculator. Alegeţi între tabletă şi laptop,şi argumentaţi răspunsul. Dacă se poate şi nişte nume de laptop-uri sau tablete. ;d Fundă!

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Tableta pentru ca ea poti sa o iei oriunde si e mai buna! Laptopul e prea mare!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Laptop as alege in locul tau, pentru ca nu le schimb atat de des ca si telefoanele, nu au toti si stii sa faci mai multe lucruri pe ea.

| allllexaaaa a răspuns:

Tableta deoarece tableta e ca telefonul, ceva mai sofisticat(un coleg de al meu are un telefon si e mai bun decat tableta unei colege), laptop-ul e mai bine. Asa zic eu, poti sa iei laptop Hp, eu asa am si e foarte bun. Funda?

| April27 a răspuns:

Multumesc mult pentru funda!