| MHems a întrebat:

Ce să aleg între Laptop şi un calculator? Ofer fundă pentru cel mai bun răspuns. Dacă se poate şi nişte argumente de ce aş lua anumitul produs.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde pentru ce vrei să foloseşti calculatorul. Dacă n-ai de gând să te plimbi cu el aiurea, un pc e ok. Plus că nu trebuie să îţi faci griji niciodată de baterie, doar că pe lângă unitate trebuie şi alte periferice.
Dacă laptopul îl vei avea mereu la tine sau îţi doreşti unul ca să poţi avea acces la tot ce vrei oriunde mergi, atunci asta e alegerea potrivită ţie.
Eu sincer aş lua pc, nu ştiu, sunt de modă veche, dar parcă mi se par mai rezistente şi mai... nu ştiu laughing Dacă ai laptop tinzi să-l trânteşti, să uiţi să-l cureţi, să îl zgârii. Poate ţi-l fură cineva dacă umbli cu el mereu thinking

3 răspunsuri:
| Lapusneanu a răspuns:

Sal! Daca tu calatoresti mult iti poti lua un laptop, daca nu desktop e cel mai indicat plus un smartphone pentru acces de urgenta la internet. Un desktop va fi intotdeauna mai puternic decat un laptop.

Răspuns utilizator avertizat