| Irmmma a întrebat:

Cine ma ajuta, dau funda.De ce cand ascult muzica pe you tube se intrerupe? Deci incepe melodia si dup cateva secunde se opreste?

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu s-a incarcat toata.inainte de a da drumul mel. dai pauza si astapta 30sec-1 min si o sa iti mearga perfect apoi

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Viteza internetului este foarte mica.

| iuandfto a răspuns:

Asta s-a intamplat si la noi la Optionalul de muzica si natura cand trebuia sa ascultam muzica clasica. laughing Dupa ora toti ne-am facut cruce ca nu mai trebuisem sa ascultam muzica aia plictisitoare. Dar dupa o saptamana s-a rezolvat problema (sau chiar mai putin timp).

| pawool a răspuns:

Pentru ca nu l-ai lasat sa se incarce laughing

| Alexut_6895 a răspuns:

Netul tau nu este foarte bun asa ca ca astepti 1 min sa se incarce toata melodie si gatawinking