| ioana_9368 a întrebat:

cine stie cum pot afla un id dupa adresa facebook-ului?

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Intra aici :
http://www.facebook.com/srch.php

ai acolo Search By Name or E-mail;) scrii acolo id-ul :)

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai du-te la profilul persoanei si dupa la informati si vezi e-mail-ul pesoanei respective

| Elikk a răspuns:

Pai poti daca cunosti persoana sa te duci pe la ea, ea trebuie sa stea pe mess, apoi spui ca te-ai plictisit iar persoanele iti vor spune sa te duci la calculator.Persoana va iesi de pe mess tu vei sta ii vei memora id-ul si atat.

mie mi-a mers!

| Angelo_6320 a răspuns (pentru Elikk):

Ce raspuns mirific straight face pai daca il cunosti de ce te mai chinui sa ii afli id? s-a pus intrebarea la persoanele necunoscute