| Anonim0078965 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi castigatorii concursului Bravo Xmas Star Bazar din revista Bravo. Stiu ca scrie ca in revista din 28 ianuarie 2014 vor fi afisati, dar eu mi-am luat-o si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Anna17C a răspuns:

Buna! Scrie la pagina 29, la rubrica Infoconcurs. Castigatorii sunt :
-Cadou surpriza de la Vunk - Popoviciu Ioana Irina, Sighisoara
-Sapca de la Nicole Cherry - Anchidim Ionel, Bacau
-Pulover oferit de I-KON - Toma Valentin, Bucuresti
-Cina in oras cu TWO - Dima Maria Antonela, Calarasi
-O sapca Fly Project - Cucu Catalin, Iasi
-O caciula Fly Project - Comsa Ramona Alexandra, Petrila
-Primul CD cu autograf si o pereche de casti de la ONE - Fazakas Denisza Kriszta, Zalau
-Tricou semnat de Andrei Leonte - Neagu Cristina, Bucuresti
-Caciula si fular oferit de Neylini - Portaru Mara Aurora, Comana
-Carte si CD cu muzica jazz de la Julie Mayaya - Cretu Andreea, Fetesti
-Set cu bijuterii de la Ruby - Muntean Andrada, Sibiu
-Caciula cool de la Ruby - Ana Popoviciu, Sighisoara
-Doua tricouri de la Alex - Florescu Andreea Mariana, comuna Macesu de Sus si Otves Maria, Blaj
-O esarfa si o pereche de cercei de la Kate - Nicoara Raluca Denisa, Simeria
-O zi petrecuta in studioul Drum Box Prodaction + o lectie privata de percutie de la Super Chill - Valter Luisa Ana-Maria, Bucuresti