| anonim_4396 a întrebat:

Copilul meu împlinește 12 ani săptămâna viitoare. Mă gândesc să îi fac cadou un:

https://m.emag.ro/......DJ3ZMYMBM/

Credeți că este o idee bună?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ti-a zis ca vrea un telefon? Daca da, atunci ar trebui sa ii arati ce variante are in functie de bugetul tau si sa isi aleaga singur/a. Copil fiind, nu ai de unde sa stii ce o sa-i para interesant la unul din ele si se va bucura mai mult daca va avea un cuvant de spus.

In cealsi timp daca nu ti-a zis ca vrea un telefon poate ar trebui sa-l/o intrebi ca sa te asiguri ca primeste ce isi doreste.

Spor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonul arată bine și m-am uiat și peste specificații.
După părerea mea, e un telefon potrivit pentru un copil de 12 ani și pentru necesitățiile lui în materie de media și socializare. happy