| Zuzumilk26 a întrebat:

Acest monitor vine cu cablu hdmi inclus?
https://m.emag.ro/......D2X18MMBM/

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, alea sunt accesorii pe care ti le cumperi tu separat, monitorul vine doar cu cablul de alimentare, si cutia atit.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Continut pachet 1 x Monitor - deci cel mai probabil maxim cu un cablu de alimentare. Nu prea vezi cabluri HDMI incluse cu monitoarele zilele astea... P.S. Poate nu faci prostia sa cumperi si mizeria asta de monitor...

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

L-am luat când am luat și pc-ul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Geezus... o nenorocire nu vine niciodata singura. sad

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ce nenorocire?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Sistemul ala + monitorul asta... cand puteai sa iesi MUUULT mai bine daca intrebai si asteptai un pic inainte sa arunci cu banii.

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Aveai tu alta recomandare?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Bineinteles ca aveam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. din ce am vazut se baga un cablu doar daca ai nevoie gen hdmi 1.6+ sau hdmi 2.0 sau 2.1. Nu ai 4k la asta deci nu te astepta la cablu