| PufosilaScumpic a întrebat:

Buna TPU! happy

Credeti ca e adevarat ca masculii alfa dominanti sunt rai si reci si insensibili vor sa insele femeile, asa cum zicea cineva aici? sad
E adevarat? (o_o)

Eu nu vreau sa insel pe nimeni. (^.^)

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Salut pufosila

Nu cred in conspiratile astea sunt doar niște aberațiile cu alfa și nu mai știu cum

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Tot ce se scrie pe aici este adevarat, nu?

| Cronicarul a răspuns:

O zic: doar - cei care-i( fustrat, gelos) etc love strucklove struck

| RAY a răspuns:

Fetele ca si noi sunt atrase de fizicul nostru, in lipsa unei atracti nu sta aia cu tine sa iti cunoasca personalitatea ta de alfa, daca scapi de zona de confort o sa devi involuntar asa, cu toti suntem rai si buni, noi suntem programati sa facem sex cu orice fata care ne atrage, ele sunt programate sa aleaga cel mai bun mascul ca ele dau viata, 9 luni nu se mai pot reproducere, fetele au de pierdut, barbati se elimina si pa, ce sa faca un tip intre 15-20 de ani sa se insoare? normal ca inseala plus ca e imatur nu este de judecat

| CostinAlamariu a răspuns:

Nee, nu-i adevarat. Un alfa adevarat e protectiv. Aia care insala sunt beta slabanogi care nu-s in stare sa duca o singura relatie

| UnDiavol a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Bravo ai tot respectul meu cu Adevărat