| anonim_4396 a întrebat:

Pot iubi cu adevarat barbatii din zodia Pesti? Raspunsuri sincere din ce au intalnit fetele sau raspunsuri ale barbatilor pesti, nu vreau extrase din zodiace de pe net. Si pentru care tip de femei fac ei pasiuni si se simt atrasi, de femeile independente, pe care nu le pot avea si care nu sunt ele prea indragostite de ei, de femeile perfecte? Nu exista femei perfecte, dar ei aspira si sunt cei mai pretentiosi ai zodiacului si nu iarta niciodata. Si daca i-ai aratat unui barbat Pesti ca simti ceva pentru el, isi pierde interesul. Am multe cunostinte care au patit-o cu Pestii. Imi spun parerea. Barbatii din Pesti fac o pasiune si o obsesie pentru femeile foarte independente, ce ii ignora, ce nu ii baga in seama, ce nu se indragostesc de ei si practic nu au nevoie de nici un barbat in viata lor cu adevarat. Chiar pot deveni sclavi si extrem de sufocanti cu aceste femei in razboiul lor de cucerire.Insa pot fi niste adevarati draci si insensibili cu femeile care se indragostesc de ei, dar niciodata nu o sa recunoasca acest lucru.ca adevaratul motiv e ca nu au nevoie de multa afectiune. O sa faca pe baietii buni si pe victimele si o sa inventeze o gramada de pretexte si motive.de despartire.cu ce i-ai gresit tu.cat i-ai ranit tu...cat sufera ei.cand de fapt el nu vrea o femeie dependenta sentimental de el sau sa il iubeasca cu adevarat, vrea femei reci si din plastic, dar asta n-o sa o spuna niciodata. Poate ca nici nu o constientizeaza. Nu vor sa fie iubiti, ci doar sa iubeasca. Asa sunt cam toate semnele de apa. Mike Tyson e rac si chiar a recunoscut intr-un interviu ca ii place sa iubeasca o gramada de femei, dar nu sa fie si iubit, e tot semn de apa. Ei vor doar femeile ce nu le pot avea sau ce le obtin foarte greu. In general nu cred in zodiace, decat in zodia pesti, mi se pare ca toate femeile pesti sunt femei usoare si foarte reci, tupeiste etc iar barbatii pesti sunt demoni deghizati in ingeri, doar fac pe blanzii, timizii si sensibilii dar sunt de fapt niste rechini. Pareri?

22 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Exagerezi totuşi nu e aşa. Cunosc mulţi peşti de sex masculin care au relaţi stabile şi nu am auzit plângângându-se că vai cum sunt ei, bine orice relaţie are problemele ei dar cu comunicare se rezolvă. Nu poţi da vina pe zodie pentru că omul e într-un anumit fel. Zodia nu afectează caracterul. Sunt şi persoane aşa care-s de exemplu berbeci, tauri, asta înseamnă că zodia e de vină sau persoana? Gândeşte-te. Baftă!

| clauss a răspuns:

Username nu stiu de unde ai scos asa ceva, nu stiu daca ai experienta necesara sa spui asa ceva, eu sunt pesti si ma regasesc in totalitate in tot ce ai spus si recunosc, m i se potriveste si AI DREPTATE, felicitarile mele

| clauss a răspuns:

Si eu am 33 si cred ca am mai multa experienta ca tine si nu am facut decat sa fiu de acord cu tine si sa ma regasesc in tot ce ai spus in prima parte, iar cu aberatiile de kiler, abuzuri si alte prosti ce ai mai scris tu, nu zic decat atat; taci ca esti obosit si nu am chef de cearta cu cineva pe care nu l cunosc si e valabil si pentru tine. si nu te mai obosi sa raspunzi ca ies de pe TPU, plec la munca si nu vreau sa mi strici seara
ADIO

| necris77 a răspuns:

EU sunt peste, dar nu cred in horoscop.
Mi se pare cea mai mare prostie care exista pe lumea asta. Inainte sa citeasca rubrica de horoscop de la radio ar trebui sa specifice: Pentru pestii cu varsta cuprinsa intre 30 si 60 de ani azi o sa fie o zi buna pentru pestii prescolari nu se stie cum va fi.
Totul depinde de caracterul omului, nu de zodie.
Bafta

| anabatr a răspuns (pentru necris77):

Pai daca totul depinde de caracterul omului si cum zici tu de zodie..de ce nu te documentezi? gasesti pe zodiacool.ro calcul pentru destin...uite..iti las link sa-ti fie mai usor https://www. zodiacool.ro/destin sper sa-ti fie de folos

| AdelaPopescu a răspuns:

Si inca ceva, pestii sunt cei mai afemeiti din tot zodiacul, nu isi pot tine fermoarul inchis nici daca e o grasa sau o urata langa ei. Nu cred in rubricile de la tv/radio/net, pur si simplu din ce am auzit/vazut in viata reala.

| AdelaPopescu a răspuns:

Inca ceva, barbatii pesti sunt cei mai afemeiati din tot zodiacul. Nu isi pot tine fermoarul inchis nici daca e o urata sau grasa langa ei. Nu cred in rubricile de la radio/tv/net. Spun din ce am auzit/vazut in viata reala.

| AdelaPopescu a răspuns:

Nca ceva, barbatii pesti sunt cei mai afemeiati din tot zodiacul. Nu isi pot tine fermoarul inchis nici daca e o urata sau grasa langa ei. Nu cred in rubricile de la radio/tv/net. Spun din ce am auzit/vazut in viata reala.

| AdelaPopescu a răspuns:

Nca ceva, barbatii pesti sunt cei mai afemeiati din tot zodiacul. Nu isi pot tine fermoarul inchis nici daca e o urata sau grasa langa ei. Nu cred in rubricile de la radio/tv/net. Spun din ce am auzit/vazut in viata reala.

| AdelaPopescu a răspuns:

Bine, Clauss, dar nu te mai contrazice laughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Pai ma Clauss, tu nici macar nu pari un peste care are farmec, sensibil si profund. Fata ta seamana usor a killer, se vede ca iti place sa torturezi si femei si copii si animale.Mai ales caini.Parerea mea. Ceva abuzuri sexuale ai la activ? Faci parte din Pestii rai. poate a fost si o intrebare capcana, pentru ca sincer, nu cred ca sunt chiar toti asa. :-) Daca tot zici ca am dreptate, atunci macar esti mai pe fata, mai direct. 1. Dar vezi ca te mai contrazici, care parte din ce ai scris sa o cred? 2. Ce te face sa crezi ca n-am experienta? Am 23 de ani. 3. Eu cred ca tu de fapt ai suferit foarte mult in viata, aia te-a si facut asa o persoana rea sau probabil din cauza ca ai multe slabiciuni te stradui asa de evident si penibil sa pari rau, dur, insensibil. Get a life!

| AdelaPopescu a răspuns:

Esti un pic frustrat, un pic mai mult, si ai probleme mari. Mi-ai dat dreptate la caterinca, crezi ca nu m-am prins?laughing Apoi sunt fata si sunt obosita doar pentru ca n-am dormit destul azinoapte, nu din alt motiv laughing Pe mine de exemplu ma iubeste profund un barbat Pesti nascut in martie, dar e cam timid. Nu ma indoiesc ca esti al dracului, dar nu si insensibil, pentru ca ai suferit o gramada si de aia gandesti acum asa, ti-e frica sa iubesti, ti-ai luat-o rau. Pai ce ai facut practic tu, ai recunoscut ca iti bati joc de femei. Pai asta nu fac barbatii adevarati, doar cei care au suferit la randul lor si de care si-au batut intai femeile joc. Si am sa ma rog pentru tine. Bafta!

| AdelaPopescu a răspuns:

Si chiar am avut o relatie mai demult cu un tip Pesti si era tare sensibil. La inceput e bine sa fii putin independenta si indiferenta. L-am refuzat de vreo 20 de ori cand ma suna sa ma invite in oras si a tot insistat chiar daca il refuzam. Dar, apoi, dupa ce intra intr-o relatie, nu cred ca au nevoie de o tipa insensibila, nici de ceva sclava, pur si simplu sa aiba personalitate interesanta si sa fie relativ pasionala. Dupa ce intra in relatie, au nevoie de multa afectiune, doar la inceput nu trebuie sa te lasi prea usor. Ca mai sunt si exceptii din semnele astea de apa, cum era Tyson si Clauss cel frustrat asta e, mereu sunt si cazuri negative. Cat despre cat de sensibil si cata nevoie avea tipul ala din pesti cu care am fost eu de afectiune, va dati seama si voi daca odata nu am vrut sa-l sarut si pentru asta s-a suparat enorm si l-a afectat enorm si s-a uitat cu o privire plina de ura si suferinta.de sensibili ce sunt devin asa draci uneori, ca iese raul din ei de la atata durere si frustrare. Clauss, eu merg la biserica, sa ma rog pentru tine laughing

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru AdelaPopescu):

Nu te doare degedele la cat scriii nebuno?

| AdelaPopescu a răspuns:

Unele reguli sunt facute pentru a fi incalcate si unele intrebari sunt puse pentru a fi contrazise. Asa functioneaza psihicul uman. Tipul din Pesti cu care am fost a si plans in fata mea. Cand am scris faza asta cu pestii de mai sus, probabil am exagerat. Dar, Clauss, tocmai cei ca tine ma fac sa-mi doresc sa ajung killer.:-) Si inca ceva.numele asta al tau l-am intalnit la cativa caini, tocmai de aia probabil urasti tu cainii si i-ai tortura, dupa cum ziceai pe undeva pe aici, ti-e jena ca ai nume de caine laughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Ce usor iti poate strica cineva tie seara laughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Un singur lucru si te las! Clauss, nu uita sa dai drumu la manele in casti cand pleci la munca, sa te binedispuna laughing laughing si poate anul asta reusesti sa termini si scoala generala.Mai lasa alcoolul, ca de aia nu sta nici o femeie langa tine, sigur le-ai batut pe toate. Nu te stradui sa postezi ceva, pentru ca vei fi ignorat, am ras destul, cei ca tine nu merita decat ignoranta.nici macar un glonte-n cap laughing pacat de plumb ca se manjeste cu sangele tau.

| AdelaPopescu a răspuns:

Se zice ca felul Pestilor de a fi si de a trai e ori in cel mai sublim mod, ori in cel mai abject. Tu, Clauss, faci parte din a doua categorie. Sper ca am reusit sa-ti stric seara.

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Eu sunt nascut in 14 martie sunt pesti evident dar adela a dreptate dar nici eu nu prea cred in zodiac da m-am uitat pe site-uri si da sunt putin sensibil timit poate da dar suntem si lenesi da suntem si dracosi chiar vreau sa aflu de la tine cine nu e dracos toti oamenii de pe pamant sunt dracosi asa suntem noi oameni de parca tu ai fii perfecta nuiasa toti are defectele lui si in zodiac cred 30-40% defectele pestilor le-am spus suntem si lenesi uneori timizi, sensibili, si facem cateodata gulme cam proaste cam astea sunt defectele mele si da putem iubi nu suntem roboti

| Lory78 a răspuns:

Perfect adevărat!
Am cunoscut cu circa 3 luni in urma un bărbat din zodia pești, l-am refuzat un an,și suntem inrpeuna dar e total adevărat ce ai scris aici,cel puțin pentru mine. Depinde probabil și de compatibilitate și oricum ei iubesc dar trebuie sa fi o femeie puternică să-l ți langa tine. El e obsedat după mine dar îmi trebuie o putere de oțel și mentală și spirituală. Nu am cuvinte, acum suntem separați pentru o perioadă, cat nu știu, le trece greu supărarea. Eu sunt zodia de taur la fel doi încăpățânați. Am răbdat cat am răbdat dat și un taur are limita lui și i-am făcut-o înzecit? După merit. Acum cam, suferim amândoi că Tautii au suflet mare și se enervează greu dar le trece repede.

| Lory78 a răspuns:

Perfect adevărat la al meu!

| Lory78 a răspuns (pentru Lory78):

Da, ne-am împăcat,am pierdut recent și o sarcina. Dar responsabilitate doar a mea a fost in mare parte. Nu te iartă daca le greșești puțin nici dacă sunt probleme in familie de sănătate etc. Sunt aerieni și afemeiati rău...dar pun capăt,de față cu mine se uită după altele,și se baga in seama cu una rahitica la farmacie, nu au treabă cu cine vorbesc... mincinoși, și apoi tatăl meu a fost pești leit așa, apoi fratele meu e pești, rău toxici.