| pwp a întrebat:

Buna TPU happy
cu tine tineti dintre finalistele Next Top Model by Catalin Botezatu?
Ema sau Madalina?

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Tin cu Emma inca de la a 3-a emisiunehappy. Initial tineam cu Laura dar apoi i-am observat picioarelebig grin.Inca ma mir ca Madalina a ajuns atat de departe(eram sigura ca iasa in primele emisiuni, tinand cont ca e si siliconata si cam batrana, in 3-4 ani isi cam incheie cariera.).

13 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi,ia să vedem. Măda, fată de Dorobanţi s'ar descurca mai bine ca top model decât o puştoaică ce nu rezistă fără ciocolată.
Dar eu am înţeles că nu Mădălina v'a câştiga concursul, dar că Bote o va promova şi o va lua la prezentări de modă.

| Annitu a răspuns:

Emuţa.

| ioanaioana a răspuns:

Pai acu cateva episoade sperc ca emma sa castige da acu vreau madalina,pentru ca emma de la inceputul emisiunii pana acu a devenit o fitoasa veritabila, crede ca totu i se convine, macar madalina nu se comporta fake

| HardcoreCountry a răspuns:

Cu niciuna. Toate sunt piţipoance.

| IIIx333III a răspuns:

Madhaaa~!:X

| hope2destiny a răspuns:

Emmaaaaaaaa :X:X

| Gabriela2011 a răspuns:

Madalinaa :X ma enerveaza Ema cu fitele ei de disperata de dulciuri.

| skumpikkk a răspuns:

Ema

| Sab?aaa a răspuns:

Ema love strucklove struck

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Ema. de oare ce este tanara si frumoasa. Madalina este cam batrana si... urata.

| exya_5295 a răspuns:

Ema e mai mica si are toata viata inainte, iar Madalina e cam batrana dar arata bine tu cu cine ti?big grin

| Bixx a răspuns:

Poi sincer cu Emma pentru ca e mai tanara si are viata inainte spre deosebire de Madalina care in max. 4 ani si'a terminat cariera [asta sau paseste pe urmele Biancai Dragusanu].

| CristinaKriss a răspuns:

Ema e mai frumoasa decat Madalina