| haruna a întrebat:

cum a fost prima voastra zi de liceu bobocilor, pevestiti-mi

Răspuns Câştigător
| JIJ a răspuns:

Fost foarte frumos, mai ales cand m-a asezam in banca si stateam ca niste straini unul fata de celalt, sfatul meu e sa nu subestimezi pe nimeni, adica sa crezi ca e cineva mai prejos si unul mai pressus, sa fii vesela si sa faci cunostinta cu toti colegii tai, dand mana cu fiecare binenteles.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru JIJ):

Oooo happy. Interesant laughing.

7 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,a fost foarte tare mai ales ca am mai avut inca 3 colege din generala asa ca noi eram sefele claseilaughing, ne distram in primele zile dupa aia am inceput sa ne bagam in seama cu colegii a fost super!

| Uratu140 a răspuns:

Primeaimai multe raspunsuri daca o puneai la categoria potrivita mai bine o puneai la conversatii

| AlexandraPrincess a răspuns:

Super..Sa vorbesti si apoi o sa fie super!

| HonneOnna a răspuns:

Pai a fost destul de sec in prima zi, dar cam dupa o saptamana a venit o prietena buna in clasa si impreuna cu alte doua fete am "condus" clasalaughing

| oty2001 a răspuns:

Toti ma urasc!
la Colegiul National Mihai Eminescu toti copii is fitosi si vin (fetele) cu lanturi cat capul lor sec si te trateaza cu sictir.
Iar naietii sunt egoisti!

Răspuns utilizator avertizat