| MadalinGGG a întrebat:

Cum pot începe conversațiile pe mesaje cu fata de care îmi place? Ea știe ca îmi place de ea, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AndreiAdv a răspuns:

Ii zici si tu buna. ai te iei cu ia la vorbă, ieși cu ia pe afara si fii distractiv adică fa si tu glume sau ceva. nu fi rușinos. Sper că te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă știe și nu face nimic sau nu dă niciun semn atunci nu te place. Deci nu-ți mai pierde timpul.

| Lioana a răspuns:

Spune ceva amuzant.

| Supicadepui a răspuns:

Daca stie ca-ti place de ea, nu mai ezita si da-i mesaje, daca si ea te place, atunci ce-o sa mearga rau? Poti sa incepi cu un simplu "buna" sau daca vrei sa fii mai smecher, fa-i un lyric prank, stiu ca-i demodat, dar cu siguranta va veti amuza.