| OFataHoinara a întrebat:

Buna-ziua! Cum pot sterge toate conversatiile din lista de mesaje de pe Hi5?

1 răspuns:
| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Pe Hi5.com si Tagged.com mesajele pot fii sterse sus din meniu unde apare ca ai mesaje, te duci pe fiecare mesaj si ai optiune sa stergi mesajul.Iar daca vrei sa nu mai primesti mesaje in setari la user-ul tau ai functii de dezactivare pe diferite criterii inclusiv sa pui in stop o perioada contul tau.Personal am avut cont pe ambele siteuri, acest grup Hi5-Tagged mai are 2 noi site-uri dar sunt la fel ca Hi4 si Tagged, deci nimic nou, aceste site-uri vor dispare ca nu ofera nimic now utilizatorilor. Iti recomand asa daca vrei sa vezi site-uri best in net care au chat, video, sunet, virtual reality, etc. si alte functii pintre care sa poti sa iti faci camera ta de chat free, ai si jocuri, cadouri stickere frumoase, ai avatar ca user in 3D cu animatie si poti schimba hainele, etc. 1. www.SECONDLiFE.com, top number 1 - acest site e fantastic prin ce vezi acolo. 2. www.iMVU.com, la fel de tare ca SL. 3. www.SANSAR.com, e din grupul SECOND LIFE SL. 4. www.PALTALK.com - aici iti poti face gratis camera ta de chat, poti pune muzica, poti pune video, etc. multe functii. 5. www.CAMFROG.com, la fel aproape ca PALTALK iar aici se pot face si bani reali online cu camera ce o ai - camera se cumpara si culoarea pentru user, in PALTALK cumpararile sunt optionale. Toate aceste site-uri au un mesenger foarte bun care trebuie intai facut download, iti faci direct in site un user name,, apoi instalezi messengerul care este multifunctional adica e un messenger de ultima generatie care are si inclus un View-er pentru a putea te misca in 3D direct in PC cu animatie pentru avatarul tau iar sunetul este super bun inclusiv calitatea imaginilor si a animatiei.Actual aceste 5 site-uri sunt top in net ca performanta in social media, chat, socializare, etc. La fel ca PALTALK este si > www.BEYLUXE.com, un produs-site-chat romanesc se pare.