| xRebecaaa a întrebat:

Cum pot sa aflu care e codul paginii mele? Pentru ca asta e linkul : www.facebook.com/xSDVx. Si codul nu-l mai am :( Il pot afla. Daca stiti, va rog spuneti-mi! Funda pentru cel mai bun raspuns. :*

Răspuns Câştigător
| Bianca0Stefania a răspuns:

Pai, la o pagina de FaceBook, la link trebuie sa scrie un număr dupa ca de exemplu:

http://www.facebook.com/pages/Fashion-Stars/399848816745729. Codul este
@+[399848816745729:0] și ca sa apară ștergi +.

Dar dacă nu apare ca la acest link:

http://www.facebook.com/Smilejujupage sa nu va ingrijorati. Exista un site care te ajuta sa afli chiar și la persoane. Acel SITE este: http://aflacumsa.ro/......-facebook/

Doar scrii sub acea imagine link-ul pagini (sa nu aiba cod, adica un nr mai lung la sfarsit) sau chiar link-ul profilului tau. Dupa apare o fila noua in care scrie " Daca pagina se numeste (numele pagini care vrei sa afli codul) atunci codul este: (Codul pagini/userului)

Sper ca te-am ajutat! Funda?

7 răspunsuri:
| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Pai sterge pagina si gata.Alta optiune nu cred ca se poate straight face

| xRebecaaa explică (pentru ℵøℵαмε7655):

Am aflat codul tongue.

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru xRebecaaa):

Pe bune laughing)))

| xRebecaaa explică (pentru ℵøℵαмε7655):

Da laughing tongue.

| Katherine20 a răspuns (pentru xRebecaaa):

Te rog frumos spune-mi si mie cum puppy dog eyes

| Diana_Dia_1996 a răspuns:

Dai pe profilul paginii tale.La link sus ai niste cifre si le pui asa @+[...nr....:0]

| xRebecaaa explică (pentru Diana_Dia_1996):

Pai la link nu am cifre, doar asta : www.facebook.com/xSDVx. Altceva nu am :|