| larikis a întrebat:

Buna TPU cum pot sa scap de time line de pe facebook ? adica ma refer la asta,si funda pop cine ma ajuta :X:X:X::X:X:X:X

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=10000058426724 8

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://www.TPU.ro/......k-daca-ai/
Succes!

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru neluL):

Intamplator, raspunsul tau m-a ajutat si pe mine, dar vreau sa ma lamuresti cu ceva, mai inainte. De ce ni s-a schimbat, fara sa vrem profilul facebook in timeline?

| neluL a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Asa se va schimba la toata lumea. Timeline in scurt timp va fi pentru toti pe Facebook. Citeste-> Termeni si Conditii de pe Facebook : nu au nevoie de acordul tau pentru a aduce modificari in pagina facebook. Ei fac ce vor, ca doar e site-ul lor asa ca daca iti convine sau nu, nu esti obligat sa-ti faci pagina pe Facebook.

| larikis explică (pentru LonelyLoner92):

Eu nu am time line pentru ca nu l-am vrut, dar se tot plangea o verisoara, ca isi vrea profilul inapoi laughing))))) si am facut tot, posibilul, sa o ajut dar bine, ca linkul-l cu acel, facebook nu e verisoara mea, am luat si eu ce mi-a venit la mana laughing))) dar mi-a fost de ajutor.