| Jessieamphetamine a întrebat:

Buna TPU
Cum sa fiu ambitioasa? sa nu renunt la ce imi doresc sa fac sa lupt chiar daca e greu
Multumesc

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Totul tine de vointa ta si de cat iti doresti un anumit lucru. Daca nu lupti si renunți usor asta cam denota ca nu iti doresti cu adevărat si ar trebui sa iti pui niste semne de întrebare.

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Citeste carti motivationale, de dezvoltare personala si respecta principiile si urmeaza invataturile de acolo.Nu numai ca vei avea ambitie dar te si vei dezvolta pe toate planurile.happy De exemplu, Secretul de Rhonda Byrne sau Poti sa-ti vindeci viata de Louise Hay sau Forta gandirii pozitive de Norman Vincent Peale..si mai sunt multe.tu doar cauta carti de domeniul motivational si sau dezvoltare personala.

| RAY a răspuns:

Trebuie sa faci lucruri mici apoi tot mai mari, in timp vei dobandi tot mai mare incredere in tine, dar cred ca are legatura cu inaltimea, ce inaltime ai?

| AirănMeidăn a răspuns:

fii feminista

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, imagineaza-ti pentru cateva secunde/minute cum ar arata viata ta daca ai realiza ceea ce iti doresti, focuseaza-ti imaginatia doar pe acest lucru si compara-ti viata de acum cu cea de dupa reusita, tu vei decide daca merita sa fii ambitioasa sau nu.

| ThePuffy a răspuns:

Nu renunta la ce iti doresti, asa devii ambitioasa, lol laughing)

| Andre00 a răspuns (pentru ThePuffy):

Ei naaa, nu mai spunerolling on the floor

| Jessieamphetamine explică:

RAY25TM am 1.50