| Adda9918 a întrebat:

dati-mi idei ce sa fac in timpul liber ca ma plictisesc de mor ...va rog cine da mai multe idei fundoi:X

Răspuns Câştigător
| DjDariuS a răspuns:

Plimbate cu prietenele, joacate pe PC sau afara, uitate la filmele care iti plac sau crezi ca o sa-ti placa, deseneaza, canta, asculta muzica, vb cu pritenii sau fa-ti alti priteni virtuali sau in realitate. Muuuuulte obtiuni fa ce doreste inima acum happy fundita te rog happy

2 răspunsuri:
| eusicumine_9159 a răspuns:

Pai gasesteti un hobby. Spre ex: un sport, sa citesti etc... Sau incearca sa-i inviti pe prietenii tai in oras sa va plimbati, mergeti la film, chestii din astea...laughing

| nicoleta86i a răspuns:

Contacteaza-ma pe mail nicoleta86i@gmail.com am o oferta de lucru online.