| anonim_4396 a întrebat:

dau funda. care e diferenta intre dunhill rosu si dunhill negru?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Dunhill rosu e mai slab decat negru.
Intotdeauna negru inseamna cea mai mare "tarie".
Dunhill rosu are 0, 8 nicotina.
Negru are 0, 9 nicotina.

Si daca ma intrebi pe mine, dunhill negru sunt celel mai "tari" tigari pe care le-am fumat.
Acum fumez numai chestii albastre pentru ca alea tari ma rup la plamani.

2 răspunsuri:
| Alexxxx11111111111 a răspuns:

Bună, dunhill roşu e mai tare, iar cel negru un pic mai slab.

| Calomfirescu_Vlad_1970 a răspuns (pentru Alexxxx11111111111):

Sigur nu e pe invers? intreb doar ca pe pechete nu mai scrie ce contine.

| Deaad a răspuns (pentru Calomfirescu_Vlad_1970):

Dunhill rosu e mai slab decat negru.
Intotdeauna negru inseamna cea mai mare "tarie".
Dunhill rosu are 0, 8 nicotina.
Negru are 0, 9 nicotina.

Si daca ma intrebi pe mine, dunhill negru sunt celel mai "tari" tigari pe care le-am fumat.
Acum fumez numai chestii albastre pentru ca alea tari ma rup la plamani.