| Wehrmacht a întrebat:

Cam care este diferenta intre Dunhill Rosu si Dunhill Negru? Ma refer la gust.
Am vazut la magazin un pachet de tigari "Brass".A fumat careva d-astea? N-am gasit nimic despre ele pe net datorita numelui ca nu-i unic.
Aia care o ard cu "nu mai fuma" sa nu raspunda.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Habar n-am, eu fumez doar tigari de tractoristi, d-alea cu filtru portocaliu. Astealalte mi se par o gluma proasta.

| ColdAsAlye a răspuns:

Dunhill rosu e mai tare, iar cel negru este cu putin mai slab. Dunhill alb e slab rau si ala albastru e intre slab si tare.