| Skylerx a întrebat:

Dau mai multe explicatii pentru intrebarea: "Salut TPU! Stiati ca pe 31 octombrie (luna asta) este Halloween-ul? Vreti sa il sarbatorim si pe site?
Si da, stiu ca este o sarbatoare din America sau S. U. A, dar macar o data in viata sa-l sarbatorim si noi aici. Planul este asa: sa punem multe intrebari cu Halloween (cine vrea incepe de acum, ca mine laughing), multe raspunsuri si as putea sa rog niste moderatori sa puna un fundal de Halloween. Puneti parerile voastre aici, am mare nevoie! Id meu pentru mai multe informatii ca aceasta sarbatoare sa fie cat mai stralucita este ralu_luv_me happy Dau funda... pentru ce? Aa. Da, pentru cine este de acord si cine vine cu idei pentru 'petrecere'!". Vreau sa ne schimbam pozele de la profil, si imaginea de fundal de la TPU ma ocup eu, stiti voi ce sa faceti (v-am zis mai sus laughing). Funda (stiti de mai sus).

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Mie mi se pare... aiurea.Site-ul ăsta nu e plin doar de copii care sar în sus de fericire că a venit Halloween-ul. Ăsta nu e clopoţel să putem da teme de petreceri şi chestii din astea.Adminii au destule probleme,numa să schimbe fundalul n-au chef.Cât despre întrebări despre Halloween,eu zic că sunt destule încă de pe acum şi că oricum se tot repetă, nu prea ai ce întreba despre Halloween.

E un site pe care oferim şi primim ajutor, nu e un site de copii făcut pentru distracţie.Chiar dacă s-ar face aşa ceva pe TPU, sigur nu aş participa.De ce nu te muţi pe clopoţel dacă tot ai idei aşa *geniale*.