| Zuzzy05 a întrebat:

de cateva minute tot incerc sa ma loghez(imi scriu mailul si parola corecte) si nu pot intra.Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| Zuzzy05 explică:

Scuze,eu nu apaream logata si cand mi-am vazut intrebarea, m-am uitat cand am vazut ca eram logatastraight face. Scuze din nou daca v-am facut sa intrati degeaba aici.

| LoStEyEs a răspuns (pentru Zuzzy05):

Nuuuuu, si mie mi se-ntampla la fel sad o sa treca, pentru ca de multe ori TPU are probleme tehnice ( momentane ), si se pare ca ti-ai rezolvat intrebarea, deci e cum am zis big grin