| Tomicox99 a întrebat:

de cateva saptamani am observat un miros intens de Marijuana in fata casei mele si in curte... ma intreb de unde vine, cand ma indepartez de casa nu mai simt mirosul, am si cautat prin curte dar nu am gasit nimic...

Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Poate fi vorba si doar de canepa normala, nu neaparat de cea pe care sa o fumezi, uita-te prin gradina, pe langa buruieni, creste repede, lemnul din tulpina poate fi folosit.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu fie de la un vecin

| lilith16 a răspuns:

Cum miroase? sa stiu in caz de vecinu are ceva idei si se pune pe plantat

| Norti0013 a răspuns:

Poate s-a mutat Snoop Dogg lângă tine. happy

| Tomicox99 explică (pentru lilith16):

Nu pot compara mirosul de canepa cu nimic sincer sa fiu, are un miros unic