| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun vreau sa-mi iau un telefon nou.Momentan am un BlackBerry 9300. Dar m-am plictisit de el.As vrea sa-mi iau un Samsung Galaxy S 2. Mai spuneti-mi telefoane asemanatoare, chiar nu pot sa ma decid.Multumesc.

2 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Intra pe Telefonultau.eu o sa vezi acolo review'uri la greu, te va ajuta sa te decizi! Si dai funda la Seby007laughing!

| BountyWG a răspuns:

HTC,Iphone Iphone 2 Iphone 3 Iphone 4 Iphone 4S Iphone BlackBerry Curve BlueBerry eu iti dau nota 10 la intrebare pls alege-mi raspunsul castigator