| onuticuta200312 a întrebat:

De la cati ani ati inceput sa beti cafea?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Cafea am gustat cand eram mica, dar niciodata nu mi-a placut.Pe la 16 ani am inceput sa beau cappuccino.Cand am avut bacu' am baut mai mult, dar asa nu beau foarte mult, cam de 2 ori pe saptamana.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, nu stiu de ce le place oamenilor cafeaua. Nu este, dupa parerea mea, decat un lichid amar si negru. De abia pot sa beau o cana atunci cand am nevoie mare.

| R0R0 a răspuns:

Inca nu am baut si nu prea am de gand sa ma apuc inca.Mi se pare gretoasa si amara

| gemeni6226 a răspuns:

De la 18 ani cind trebuia sa invat mult pentru bacalaureat si imi venea sa adorm, si nu se putea dormi ca aveam de invatat.

Răspuns utilizator avertizat