| Anda_7264 a întrebat:

Buna TPU deci am o pb cu facebookul...Cand vreau sa imi schimb numele dau la Account Settings apoi la Edit unde scrie name si imi apare asa : Full Name : [Numele meu] si dupa aia o sageata in jos care imi apare cum sa imi schimb numele... De exemplu eu am Andreea Iulia si cand dau de sagetuta aia in jos imi apare numele sa-l schimb in : Iulia Andreea adica pe invers.Mai jos am Alternative Name si daca pun numele care il vreau cand salvez imi apare la profil numele : Andreea Iulia si in paranteza numele care l-am pus la Alternative Name. Si danjos de Full Name scrie propozitiia asta : We confirm all name changes before they become viewable in your profile. This usually takes 24 hours. Deci ce trebuie sa fac? Explicati-mi va rog!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa confirmi schimbarea numelui din e-mail. Vezi ca ai primit un e-mail de la facebook. Ai la dispozitie 24 de ore pentru a confirma schimbarea numelui.