| anonim_4396 a întrebat:

Deci : Vreau sa-mi schimb numele la facebook.Am intrat la contul >meu-setarile >contului-Nume(schimba). Acolo arata "Full Name" unde nu pot decat sa aleg dintr-o lista si niciunul din acea lista n-ar fi pentru ca eram mai mica si...chatterbox. Apoi nume alternativ, care am incercat sa mi-l pun si mi-l pune in paranteza langa numele pe care il am momentan.Decii de unde il schimb totusii thinking :-

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe Facebook nu-i ca pe ''Hai in cinci'' (HI5)! Poti schimba numele de maxim 3 ori si dupa aceea nu-iti mai da voie site-ul sa faci modificari la nume! Daca nu ai mai schimbat numele pana acum mergi la "Contul meu", selectezi "Setările contului" iar acolo poţi modifica la "Nume" (prenumele şi numele de familie), BAfta!

1 răspuns:
| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Si daca l-am schimbat de mai mult de trei ori straight face?