| Allinka a întrebat:

a-m visat un vis foarte groznic am visat ca mi s-a facut pofta de mere si am dorit sa plec afara noaptea dupa mere cind colo am auzit ca de parca cineva ar fi deschiso si trintindo eu m-am speriat si am fugit in casa am uitat sa inchid usa cu chile cind repede ma duceam sa inchid usa l-am vazut pe dracu eu am fugit intr-o camera si am luat iconita de pe televizor si o artam dracului el fugea de la mine si la urma am aruncat cu petre in el si mea furat iconita
iconita care am visato o am si in realitate oare ce insemna visul acesta va rog ajutati-ma sunt speriata funda

2 răspunsuri:
| dani2404 a răspuns:

Un cosmar cu profa de romana care vine sa te ucida dupa felul in care ai scris, n-ai avut?

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu sincer te as sfatui sa mergi sa vb cu parinte sa ii spui ce ai visat poate ori ai vedenii ori o fi o premonitie eu zic sa nu ei in considerare dar sfatul meu spunelele si parintilor visul tau si dupa aia du-te la preot si din cate stiu daca visez o iconita cu maica domnului sau isus hristos eu cred ca e de bine dar cu partea celalata ca l-ai visat pe dr... nu e bine.asa ca numai sta pe ganduri si roaga te la dumnezeu sa te pazeasca de rele