| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

deci m-am plictisit foarte grav, ce jocuri online imi recomandati? gen fishao, transformice, imvu etc, m-am super plictisit si chiar nu stiu ce as putea sa fac pe calculator, orice idee e bine venita! dau funda!

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Cum orice idee este binevenita, as zice ca iesitul mai des cu prietenii, un sport, o lectura usoara, ceva acumulare de noi cunostinte, un loc de munca, un iubit, sunt toate idei mai bune decat pierdutul timpului cu jocuri pe calculator.