| Raz11 a întrebat:

Duminica trecuta m-am dus la strand si nu mi-a dat cu crema de protectie solara. Si cred ca am avut arsuri solare pe umeri si pe spate, deoarece in primele zile ma cam ustura pielea iar de ieri a inceput sa mi se exfolieze pielea de pe umeri. Cine imi poate spune si mie cum sa mi se refaca pielea pana sambata? pentru ca vreau sa ma duc din nou la strand...

Răspuns Câştigător
| AndrewBa a răspuns:

Pai da-ti iar cu crema solara si vezi daca merge, ( eu asa am facut )
Baftawinking