| ColourMePretty a întrebat:

Dupa voi, care este cea mai frumoasa statiune de pe litoral, dupa Mamaia, de care m-am plictisit...
Pa, pa!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Cred ca Neptun sau Olimp. Nu-mi place Costinesti, doar ca acolo e tineretul si distractia cea mai mare, dar si mizeri si taranime, fara suparare.

7 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Costinesti love struck

| ColourMePretty explică:

Altele?

| AriannaAri a răspuns:

Costinesti happy.

| DubstepQueen a răspuns:

Costinesti sau Mangalia.Sunt super!

| MariaRawr a răspuns:

Asta nu s-a mai zis... Vama veche... este ea murdara. dar intr-un fel este o plaja libera..Si nici asa de murdara nu este. eu o iubesc! Ceau:*

| DexterMorgan a răspuns:

C O S T I N E S T I!

| daliutza11 a răspuns:

Mangalia penttru ca acolo poti sa te distrezi la maxim cand e festival pe la sfarsitul lui iulie