| AloneInTheDarkness a întrebat:

Buna Tpu.Este aceasta fata pe care o plac si numai stiu ce sa vorbesc cu ea, si cum sa o fac sa ma placa si ea pe mine. Puteti sa imi dati niste subiecte si niste idei? Fundoi mare :*

Răspuns Câştigător
| Bââzz a răspuns:

Paai. uite! fa-te interesat de ce o intereseaza pe ea. vorbiti despre ceva ce ii place. si pana la urma deveniti cum ar fi niste foarte buni prieteni... si ajungeti la discutia iubiti: Tu: frate este o tipa misto de care imi place (si incearca sa o intrebi pe ea ce i-ar place ei de la un baiat) si apoi o intrebi din nou pe ea : tie iti place de cineva? si tot asa. Frate sper ca ti-am fost de ajutor. happy ( app succes cu fata)winking

| AloneInTheDarkness explică (pentru Bââzz):

Ms mult, deja i-am spus deja ca o plac si mi-a spus ca se mai gandeste, ne intelegem destul de bine dar cateodata ramanem in pana de idei si numai stim ce sa vorbim...

| Bââzz a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Sarut-o love struck. ar fi super happy.

| AloneInTheDarkness explică (pentru Bââzz):

Hmmm... o sa o fac cand va veni pe la tara, o colega de-a mea e verisoara ei, in vacanta va veni pe aici, i-am spus deja ca ne sarutata nu scapa chiar daca stiu ca mi-a iau. uite iti las id meu si vbim acolo. ady_ivanceanu_mereu.

| Bââzz a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Mmmmm... ok.