| aLaLa a întrebat:

Eu am doar 1.60 si ma simt scunda fata de prietenele mele. Am probleme cu coloana si trebuie sa merg la gimnastica medicala. Ma va ajuta gimnastica sa imi dau drumul la crestere? mentionez ca am 14 ani happy Funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te compari cu prietenele tale si nu trebuie sa-ti faci prea multe griji cu privire la acest subiect.Ai o inaltime medie, sunt foarte multe fete care au o inaltime apropiata, fara a mai fi sanse sa creasca.Acest lucru, in schimb, nu e valabil si la tine.Ai 14 ani si mai ai timp sa mai cresti, fara a face ceva anume pentru asta.Cat despre gimnastica mediacala, nu va stimula cresterea in inaltime, dar asta nu are nici-o importanta, scopul ei fiind cu totul altul.Sanatatea e pe primul loc.Numai bine.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Vei mai creste. Esti un copil. Bafta!