| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care ati avut probleme cu coloana, adica nu era dreapta (stateati cocosati), daca primesc bilet de trimitere catre un spital care face recuperare si gimnastica medicala pentru indreptarea coloanei, mai trebuie sa platesc ceva la spitalul respectiv sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| plantezridichi a răspuns:

Eu nu am avut nicio trimitere, dar am gasit la mine in oras o doamna care era specializata in deformari de coloana si facea cursuri de gimnastica de indreptare. Am fost un an si m-a ajutat. Plateam 10 lei pe sedinta.