| DuLcyK a întrebat:

eu am pus ntrebarea aceasta : cine este in aceeasi zodie cu mine dau funda" sau ceva de genu si nu imi apare de loccrying ce ma fac am primit notificari ca mi-au raspuns la intrebare dar eu nu pot sa vad intrebarea sad sad si chiar vreau sa dau funda aia! cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebarea ta a fost raportată, pentru că TPU nu e un site pentru ghicitori, iar cu acel "cine este in aceeasi zodie cu mine dau funda" ai stricat totul.