| barosanuHD99 a întrebat:

Am pus o intrebare acum o ora si am primit niste raspunsuri si mi-a aratat la notificari cine mi-a raspuns si dau acolo si nu imi apare ce raspuns am primit.De ce? Spuneti-mi si dau funda!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Este weekend, TPU are ceva probleme tehnice. Nu-ţi face griji, o să îţi apară răspunsurile.

7 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Asteapta putin. E un deelay de 2 minute.

| barosanuHD99 explică (pentru Trynda):

Am asteptat o ora de cand miai raspuns tu la intrebarea aia cu densitatea, o trecut si mai mult de o ora

| Trynda a răspuns (pentru barosanuHD99):

Lol. Mie mi-a aparut instant. E o eroare la unele raspunsuri, unele le afiseaza dupa ore intregi. La frati-meo s-a intamplat.

| barosanuHD99 explică (pentru Trynda):

Da ma da da zicea ca x mi-a raspuns la intrebare si dadeam click si imi aparea direc intrebari fara raspuns

| Trynda a răspuns (pentru barosanuHD99):

Vezi ca ti-am raspuns eu la intrebare acum happy

| barosanuHD99 explică (pentru Trynda):

Am vazut happy

| barosanuHD99 explică (pentru barosanuHD99):

Ma Trynda esti fan Naruto Shippuden? Eu is si am plecat pe Vplay sa ma uit in continuare big grin pa.