| MaryMary4 a întrebat:

Buna TPU eu de curand urmaresc un serial The Mentalist si inca nu am aflat cine e Red John cel mai mare criminal. Imi puteti spune voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu se stie, nu l-a dezvaluit inca.Acum in sez 5 sau cat e s-a aflat ca Jane a dat mana cu el dar inca nu se stie cand cine unde. oricum dupa parerea mea e pe sfarsite, mai mult de un sezon nu cred ca are

2 răspunsuri:
| iMaDreamer a răspuns:

Nici eu crying stiu doar ca i-a omorat familia lui Patrick

| mendor a răspuns:

Eu cred ca Bob Kirland de la Apararea Nationala...Pe la ce sezon esti si pe la ce episod?