| sophie12helen a întrebat:

Buna TPU.Eu folosesc Google Chrome. happy De zece minute, cand dau sa imi apara o fila noua,si sa ramana celelalte(Adica sa fie mai multe insirate sus) nu imi mai apare Google sau cele mai utilizate site-uri sad Iar,sus,la site, imi apare chrome://newtab, si in loc de google imi apare Babylon Search.Ce ar trebui sa fac sa imi dispara chestiile astea si sa fie Google-ul ca inainte? Va rog mult de tot sa ma ajutati, chiar nu stiu ce sa fac sad

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Pai intri la optiuni sus si iti pui la site google.ro si va merge daca nu sti imi dai teamviewer si te ajut.