| madalina_3699 a întrebat:

Buna TPU :* eu m-am facut reprezentant avon de curand si asta e a doua luna cand dau comanda singura si de obicei scria imediat cand trimiteam comanda scria ca este livrata straight face dau acum am dat comanda ieri si am verificat si astazi si imi scrie ca comanda este receptionata dar in mod normal trebuia sa scrie livrata sad ma poate ajuta cineva crying( ps : comanda precedenta nu este platita dar fata care m-a facut pe mine reprezentant inainte sa dau comanda mea spus ca pot sa o dau chiar daca nu am platit comanda

1 răspuns:
| lola_4174 a răspuns:

Pai fara suparare chestia asta cu AVON e aiurea te pune intr-o lumina proasta fata de cei care dau comanda ca in cazul tau ca sa nu mai ai problemerezolva asta si dupa aia lasa-te. Da funda te rog. pupici.