| gellalbie4ever a întrebat:

Bună TPU.
Eu nu știu să încep o conversație și să mențin o conversație și nici nu prea am gânduri coerente și nici vorbitul coerent.

Aveți vreo idee de un site sau ceva care mă poate ajuta?

Am încercat deja să cer ajutorul rudelor, dar nu mă crede nimenea.

Iar cu psihologii nu mă înțeleg deloc.

Vă rog fără chestii de genul mie îmi pari coerent. Bine?
Nu se vede aici pentru că nu îmi pot permite să greșesc atunci când scriu că altfel nu ne-am mai înțelege. Da!
Sunt așa de când eram copil, bine?!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Vă rog fără chestii de genul mie îmi pari coerent. Bine?,,, Sunt așa de când eram copil, bine?!"

foarte imperativ imi pare că te exprimi. Citește vreo zece cărți și mai vorbim de conversații menținerea lor